Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: About
sv: Om
