Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: disabled
az: söndürülüb

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: About
az: Haqqında
