Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
