Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: disabled
cs: vypnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: About
cs: Popis
