Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz
