Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: About
kn: ಕುರಿತು
