Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: About
ku: دەربارە
