Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: disabled
lt: išjungtas

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: About
lt: Apie
