Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: disabled
pt: desativado

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Padrão

en: About
pt: Sobre

en: Functionality
pt: Funcionalidade
