Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: disabled
uk: вимкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: About
uk: Про модуль

en: Functionality
uk: Функціональність
