Menu Manipulator (3.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Global
ta: உலகளாவிய

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
