Menu Manipulator (3.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Icon
sv: Ikon

en: Menu
sv: Meny

en: Examples
sv: Exempel

en: - Select -
sv: - Välj -
