Menu Manipulator (3.0.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Language
az: Dil

en: Icon
az: İconka

en: Menu
az: Menyu

en: Menu name
az: Menyu adı

en: - Select -
az: - Seçin -
