Menu Manipulator (3.0.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Icon
da: Ikon

en: Examples
da: Eksempler

en: Menu name
da: Navn

en: - Select -
da: - Vælg -
