Menu Manipulator (3.0.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Menu
el: Μενού

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
