Menu Manipulator (3.0.3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Language
pl: Język

en: Icon
pl: Ikona

en: Theming
pl: Stosowanie motywu

en: Examples
pl: Przykłady

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: - Select -
pl: - Wybierz -
