Menu Manipulator (3.0.4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Icon
es: Icono

en: Menu
es: Menú

en: Theming
es: Configuración de tema visual

en: Examples
es: Ejemplos

en: Menu name
es: Nombre del menú

en: - Select -
es: - Seleccionar -
