Menu Manipulator (3.0.4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Menu
hi: सूची

en: Menu name
hi: मेनू नाम

en: - Select -
hi: - चुनें -
