Menu Manipulator (3.0.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Menu name
vi: Tên menu liên kết

en: - Select -
vi: - Chọn -
