Menu Manipulator (3.0.5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Language
et: Keel

en: Icon
et: Ikoon

en: Menu
et: Menüü

en: Examples
et: Näited

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: - Select -
et: - Vali -
