Menu Manipulator (3.0.5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Menu
ro: Meniu

en: Examples
ro: Exemple

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: - Select -
ro: -Selectați-
