Menu Manipulator (3.0.6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང
