Menu Manipulator (3.0.6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Icon
lv: Ikona

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Examples
lv: Piemēri

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
