Menu Manipulator (3.0.6) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Icon
tr: Simge

en: Menu
tr: Menü

en: Examples
tr: Örnekler

en: Menu name
tr: Menü adı

en: - Select -
tr: - Seçin -
