Menu Manipulator (3.1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Menu
eu: Menua

en: Examples
eu: Adibideak

en: Menu name
eu: Menu izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
