Menu Manipulator (3.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Icon
hr: Ikona

en: Menu
hr: Izbornik

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: - Select -
hr: - Odaberi -
