Menu Manipulator (3.1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Language
te: భాష

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Menu
te: మెనూ

en: Menu name
te: మెనూ పేరు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
