Menu Manipulator (3.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Icon
ja: アイコン

en: Menu
ja: メニュー

en: Examples
ja: 例

en: Menu name
ja: メニューの名前

en: - Select -
ja: - 選択 -
