Menu Manipulator (3.1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Icon
lt: Piktograma

en: Menu
lt: Meniu

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
