Menu Manipulator (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Core
nl: Kern

en: Global
nl: Algemeen

en: Select menus to be filtered by language
nl: Selecteer menu's die op taal moeten worden gefilterd

en: If none selected, all menus will be filtered by language.
nl: Als er niets is geselecteerd, worden alle menu's gefilterd op taal.
