Menu Manipulator (8.x-1.8) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Icon
uk: Іконка

en: Menu
uk: Меню

en: Theming
uk: Оформлення

en: Global
uk: Глобальне

en: - Select -
uk: - Виберіть -
