Menu migration (Import & Export) (2.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Menus
fi: Valikot
