Menu migration (Import & Export) (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Menus
lv: Izvēlnes
