Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Format
gl: Formato

en: Destination
gl: Destino

en: File Upload
gl: Subida de ficheiro

en: Source
gl: Orixe

en: Menus
gl: Menús

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
