Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Source
ka: წყარო
