Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Development
mg: Fivoarana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Source
mg: Loharano
