Menu migration (Import & Export) (4.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Development
hi: उद्विकास

en: Download
hi: डाउनलोड

en: File
hi: फ़ाइल

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Label
hi: लेबल

en: Format
hi: प्रारूप

en: ID
hi: आईडी

en: N/A
hi: एन / ए

en: Destination
hi: गंतव्य

en: File Upload
hi: फाइल अपलोड

en: Source
hi: स्रोत

en: Menus
hi: मेनू

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
