Menu migration (Import & Export) (4.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Download
te: దింపుకోలు

en: File
te: ఫైల్

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Format
te: ఆకృతి

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Source
te: మూలం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
