Menu migration (Import & Export) (4.0.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Development
az: Develop

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: ID
az: İD

en: N/A
az: Yox

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: Source
az: Mənbə

en: Menus
az: Menyular

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
