Menu migration (Import & Export) (4.0.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: About
my: အကြောင်း
