Menu migration (Import & Export) (4.0.3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Download
ar: تحميل

en: File
ar: ملف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Format
ar: التنسيق

en: Menu
ar: القائمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: N/A
ar: غير موجود

en: Destination
ar: الوجهة

en: File Upload
ar: تحميل الملف

en: Source
ar: المصدر

en: Menus
ar: القوائم

en: About
ar: حول
