Menu migration (Import & Export) (4.0.3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Download
nl: Downloaden

en: File
nl: Bestand

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Format
nl: Opmaak

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Destination
nl: Bestemming

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: Source
nl: Bron

en: Menus
nl: Menu's

en: About
nl: Over

en: Copied!
nl: Gekopieerd!
