Menu migration (Import & Export) (4.0.3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
