Menu migration (Import & Export) (4.0.3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: N/A
pl: niedostępne

en: Destination
pl: Cel

en: File Upload
pl: Wysyłanie pliku

en: Source
pl: Źródło

en: Menus
pl: Menu

en: About
pl: O stronie
