Menu migration (Import & Export) (4.0.3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД
