Menu migration (Import & Export) (4.0.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Menu
ta: பட்டி

en: Menus
ta: பட்டிகள்
