Menu migration (Import & Export) (4.0.3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: File
ur: فائل

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Menu
ur: مینیو

en: ID
ur: شناخت
