Menu per Role (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Configuration
cs: Nastavení

en: About
cs: Popis
