Menu per Role (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره
