Menu Per Role (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Configuration
fi: Asetukset

en: About
fi: Tietoja
